Lisätietoa Mangrove-kodin ostamisesta
Asuntomyynnin yhteystiedot

Bravo Kiinteistönvälitys
Kristiinankatu 2 B A 2
20100 Turku

Lisätietoja asuntojen vuokraamisesta
Mangrove Vuokra Oy

Ruukinkatu 2-4
20540 TURKU
vuokraus@mangrove.fi
0504070056

Mangrove Oy

Ruukinkatu 2-4
20540 Turku

Venla Vuorela, taloushallinto
venla.vuorela@mangrove.fi
0504070056

Jani Laine, materiaalivalinnat ja suunnittelu
jani.laine@mangrove.fi
0443563269

Tapani Elo, rakennuspäällikkö, hankinnat ja tuotanto
tapani.elo@mangrove.fi
0505272981

Tarmo Malmi, hankintainsinööri
tarmo.malmi@mangrove.fi
0503614980

Ari Hannonen, suunnittelupäällikkö
ari.hannonen@mangrove.fi
0469228895

Laura Nokelainen, vuosikorjaukset ja takuuasiat
laura.nokelainen@mangrove.fi
0504728819

Antti Lundstedt, toimitusjohtaja
antti.lundstedt@mangrove.fi
0505725200

Ota yhteyttä

Huoletonta elämää