Mangrove

Yhteystiedot

Asuntomyynti

Varsinais-Suomi
Uusimaa
Pirkanmaa


Bravo Kiinteistönvälitys
Kristiinankatu 2 B A 2
20100 Turku

Petri Ingman
050 343 4877
petri.ingman@bravo.fi

Jaakko Kaitanen
044 502 3569
jaakko.kaitanen@bravo.fi

Rauma

SP-Koti
Raumanmeren Kiinteistövälitys Oy
Yhteystiedot

 

Mangrove Vuokra Oy

Mangrove Vuokra Oy
Ruukinkatu 2-4
20540 TURKU
vuokraus@mangrove.fi

Nina Suvanto
040 022 5209
Arkisin klo 9–16

Mangrove Oy

Ruukinkatu 2-4
20540 Turku
toimisto@mangrove.fi

Y-tunnus 0995025-6

Asiakaspalvelu
050 471 7597
asiakaspalvelu@mangrove.fi
Arkisin klo 9–15.30

Asiakaskokemus

Kaija-Liisa Loisa

Kaija-Liisa Loisa

Asiakaskokemusjohtaja

Myynti, markkinointi ja viestintä

kaija-liisa.loisa@mangrove.fi 040 543 2423
Jani Laine

Jani Laine

Projektipäällikkö

Asiakaskohtaiset muutokset ja projektit

jani.laine@mangrove.fi 044 356 3269
Emmi Kukkonen

Emmi Kukkonen

Asiakaspalveluinsinööri

Asiakaskohtaiset muutokset

emmi.kukkonen@mangrove.fi 050 518 8371
Miia Lehtinen

Miia Lehtinen

Takuu- ja vuosikorjaustyönjohtaja

miia.lehtinen@mangrove.fi 0400 170 884

Takuukorjauspyynnöt

Tuotanto

Tapani Elo

Tapani Elo

Tuotantojohtaja

tapani.elo@mangrove.fi 050 527 2981
Ville Autio

Ville Autio

Työpäällikkö

ville.autio@mangrove.fi 050 349 7778
Tarmo Malmi

Tarmo Malmi

Hankintainsinööri

tarmo.malmi@mangrove.fi 050 361 4980
Anni Leskinen

Anni Leskinen

Materiaaliostaja

anni.leskinen@mangrove.fi 040 015 2554

Suunnittelu

Ari Hannonen

Ari Hannonen

Suunnittelujohtaja

ari.hannonen@mangrove.fi 046 922 8895
Atte Niemi

Atte Niemi

Projektipäällikkö

atte.niemi@mangrove.fi 050 517 7816
Ville Laaksonen

Ville Laaksonen

LVI-insinööri

ville.laaksonen@mangrove.fi 040 015 2644

Talous ja hallinto

Venla Vuorinen

Venla Vuorinen

Talousjohtaja

venla.vuorinen@mangrove.fi 050 407 0056
Anne Nurmisuo

Anne Nurmisuo

Talousassistentti

anne.nurmisuo@mangrove.fi 050 471 7597
Nina Suvanto

Nina Suvanto

Asiakas- ja hallintokoordinaattori

Vuokrahallinto

nina.suvanto@mangrove.fi 040 022 5209
Atte Ahlfors

Atte Ahlfors

Talousassistentti

atte.ahlfors@mangrove.fi 040 016 7160

Yrityksen johto

Antti Lundstedt

Antti Lundstedt

Toimitusjohtaja

antti.lundstedt@mangrove.fi 050 572 5200
Timo Lundstedt

Timo Lundstedt

Hallituksen puheenjohtaja

Mangrove Rakennuttaja Oy

Sami Lehto

Sami Lehto

Toimitusjohtaja

sami.lehto@mangrove.fi 040 582 4182

Anna meille palautetta

Takuukorjaus­pyynnöt

Tilaauutiskirje

Liity uutiskirjelistalle

Saat ensimmäisenä tiedon uusista kohteistamme.

Täytä tiedot ja tilaa uutiskirje

Seuraa meitä
sosiaalisessa mediassa

Tiedät mitä tapahtuu.