Yhteystiedot - Mangrove

Yhteystiedot

Asuntomyynti

Varsinais-Suomi
Uusimaa
Pirkanmaa


Bravo Kiinteistönvälitys
Kristiinankatu 2 B A 2
20100 Turku

Petri Ingman
050 343 4877
petri.ingman@bravo.fi

Jaakko Kaitanen
044 502 3569
jaakko.kaitanen@bravo.fi

Mangrove Vuokra Oy

Mangrove Vuokra Oy
Ruukinkatu 2-4
20540 TURKU
vuokraus@mangrove.fi

Nina Suvanto
040 022 5209
Arkisin klo 9–16

Mangrove Rakennuttaja Oy

Polttimonkatu 4
33210 Tampere

Mangrove Oy

Ruukinkatu 2-4
20540 Turku
toimisto@mangrove.fi

Y-tunnus 0995025-6

Asiakaspalvelu
050 471 7597
asiakaspalvelu@mangrove.fi
Arkisin klo 9–15.30

Asiakaskokemus

Kaija-Liisa Loisa

Kaija-Liisa Loisa

Asiakaskokemusjohtaja

Myynti, markkinointi ja viestintä

kaija-liisa.loisa@mangrove.fi 040 543 2423
Jani Laine

Jani Laine

Projektipäällikkö

Asiakaskohtaiset muutokset ja projektit

jani.laine@mangrove.fi 044 356 3269
Miia Lehtinen

Miia Lehtinen

Takuu- ja vuosikorjaustyönjohtaja

miia.lehtinen@mangrove.fi 040 017 0884

Takuukorjauspyynnöt

Maija Pentsinen

Maija Pentsinen

Asiakaspalveluinsinööri

Asiakaskohtaiset muutokset

maija.pentsinen@mangrove.fi 040 011 4791
Emmi Kukkonen

Emmi Kukkonen

Asiakaspalveluinsinööri

Asiakaskohtaiset muutokset

Äitiysvapaalla

Johanna Puumalainen

Johanna Puumalainen

Tuotantoassistentti

johanna.puumalainen@mangrove.fi 040 016 7245

Tuotanto

Tapani Elo

Tapani Elo

Tuotantojohtaja

tapani.elo@mangrove.fi 050 527 2981
Ville Autio

Ville Autio

Työpäällikkö

ville.autio@mangrove.fi 050 349 7778
Tarmo Malmi

Tarmo Malmi

Hankintapäällikkö

tarmo.malmi@mangrove.fi 050 361 4980
Jarkko Valoma

Jarkko Valoma

Työpäällikkö

jarkko.valoma@mangrove.fi 040 168 8525
Tom Thusberg

Tom Thusberg

Hankintainsinööri

tom.thusberg@mangrove.fi 040 016 8513
Marko Viljanen

Marko Viljanen

Hankintainsinööri

marko.viljanen@mangrove.fi 044 987 2763

Suunnittelu

Ari Hannonen

Ari Hannonen

Suunnittelujohtaja

ari.hannonen@mangrove.fi 046 922 8895
Ville Laaksonen

Ville Laaksonen

LVI-insinööri

ville.laaksonen@mangrove.fi 040 015 2644
Mika Koskinen

Mika Koskinen

Projektipäällikkö

mika.koskinen@mangrove.fi 040 015 0941
Toni Saarinen

Toni Saarinen

Projekti-insinööri

toni.saarinen@mangrove.fi 040 013 7290

Talous ja hallinto

Venla Vuorinen

Venla Vuorinen

Talousjohtaja

venla.vuorinen@mangrove.fi 050 407 0056
Anne Nurmisuo

Anne Nurmisuo

Talousassistentti

anne.nurmisuo@mangrove.fi 050 471 7597
Nina Suvanto

Nina Suvanto

Asiakas- ja hallintokoordinaattori

Vuokrahallinto

nina.suvanto@mangrove.fi 040 022 5209
Stina Seitsonen

Stina Seitsonen

Assistant Controller

stina.seitsonen@mangrove.fi 040 015 1243
Atte Ahlfors

Atte Ahlfors

Talousassistentti

atte.ahlfors@mangrove.fi 040 016 7160

Yrityksen johto

Antti Lundstedt

Antti Lundstedt

Toimitusjohtaja

antti.lundstedt@mangrove.fi 050 572 5200
Timo Lundstedt

Timo Lundstedt

Hallituksen puheenjohtaja

Mangrove Rakennuttaja Oy

Sami Lehto

Sami Lehto

Toimitusjohtaja

sami.lehto@mangrove.fi 040 582 4182
Joni Kivistö

Joni Kivistö

projektipäällikkö

joni.kivisto@mangrove.fi 050 390 1442
Heikki Niemelä

Heikki Niemelä

Rakennuttaja-asiamies

heikki.niemela@mangrove.fi 040 590 0839

Anna meille palautetta

Takuukorjaus­pyynnöt

Tilaauutiskirje

Liity uutiskirjelistalle

Saat ensimmäisenä tiedon uusista kohteistamme.

Täytä tiedot ja tilaa uutiskirje

Seuraa meitä
sosiaalisessa mediassa

Tiedät mitä tapahtuu.

Käytämme evästeitä sivustomme käyttökokemuksen parantamiseksi, sivuston turvallisuuden varmistamiseksi, tilastotietojen keräämiseksi ja mainonnan tehokkuuden mittaamiseksi.
Tietosuojaseloste: Tietosuojaseloste ja evästeet

Evästeasetukset

Alla voit valita minkä tyyppisiä evästeitä sallit tällä verkkosivustolla käytettävän.

ToiminnallisetVerkkosivustomme käyttää toiminnallisia evästeitä. Nämä evästeet ovat pakollisia sivun toimivuuden kannalta.

AnalyyttisetVerkkosivustomme käyttää evästeitä analytiikkadatan keräämiseen. Tietojen avulla seuraamme sivuston käyttöä, kävijämääriä ja pyrimme mm. parantamaan kävijöiden käyttökokemusta.

Sosiaalinen mediaVerkkosivustollamme on kolmannen osapuolen asettamia sosiaalisen median kuten Facebookin evästeitä. Näiden evästeiden avulla saatetaan mm. muodostaa profiili kiinnostuksesi kohteista.

MainontaVerkkosivustollamme on kolmannen osapuolen asettamia mainontaan liittyviä evästeitä. Näiden evästeiden avulla näytetään kohdennettua mainontaa toisilla sivustoilla.