Yhteystiedot - Mangrove

Yhteystiedot

Asuntomyynti

Varsinais-Suomi
Uusimaa
Pirkanmaa

Bravo Kiinteistönvälitys
Kristiinankatu 2 B A 2
20100 Turku

Petri Ingman
050 343 4877
petri.ingman@bravo.fi

Jaakko Kaitanen
044 502 3569
jaakko.kaitanen@bravo.fi

Mangrove Vuokra Oy

Ruukinkatu 2-4
20540 TURKU
vuokraus@mangrove.fi

Nina Suvanto
040 022 5209
nina.suvanto@mangrove.fi
Arkisin klo 9–16

Mangrove Asumisoikeus Oy

Polttimonkatu 4
33210 Tampere
asumisoikeus@mangrove.fi

Toimiston asiakaspalvelu toimii ajanvarauksella. Varaathan ajan etukäteen.

Leena Peltola
040 055 0185
leena.peltola@mangrove.fi
Arkisin klo 9–15.30

Mangrove Rakennuttaja Oy

Polttimonkatu 4
33210 Tampere

Mangrove Oy

Ruukinkatu 2-4
20540 Turku
toimisto@mangrove.fi

Y-tunnus 0995025-6

Asiakaspalvelu
050 471 7597
asiakaspalvelu@mangrove.fi
Arkisin klo 9–15.30

Avoin työhakemus
Lähetä avoin työhakemus työnhakusivuiltamme. Emme käsittele sähköpostitse lähetettyjä hakemuksia.

Asiakaskokemus

Kaija-Liisa Loisa

Kaija-Liisa Loisa

Asiakaskokemusjohtaja

Myynti, markkinointi ja viestintä

kaija-liisa.loisa@mangrove.fi 040 543 2423
Jani Laine

Jani Laine

Projektipäällikkö

Asiakaskohtaiset muutokset ja projektit

jani.laine@mangrove.fi 044 356 3269
Miia Lehtinen

Miia Lehtinen

Takuu- ja vuosikorjaustyönjohtaja

miia.lehtinen@mangrove.fi 040 017 0884

Takuukorjauspyynnöt

Maija Pentsinen

Maija Pentsinen

Asiakaspalveluinsinööri

Asiakaskohtaiset muutokset

maija.pentsinen@mangrove.fi 040 011 4791
Emmi Kukkonen

Emmi Kukkonen

Asiakaspalveluinsinööri

Asiakaskohtaiset muutokset

emmi.kukkonen@mangrove.fi 050 518 8371

Tuotanto

Tapani Elo

Tapani Elo

Tuotantojohtaja

tapani.elo@mangrove.fi 050 527 2981
Veli-Matti Toivonen

Veli-Matti Toivonen

Työpäällikkö

Varsinais-Suomi

veli-matti.toivonen@mangrove.fi 040 500 8027
Aleksi Varpomaa

Aleksi Varpomaa

Työpäällikkö

Varsinais-Suomi ja Uusimaa

aleksi.varpomaa@mangrove.fi 044 771 1157
Jarkko Valoma

Jarkko Valoma

Työpäällikkö

Pirkanmaa ja Uusimaa

jarkko.valoma@mangrove.fi 040 168 8525
Tarmo Malmi

Tarmo Malmi

Hankintapäällikkö

tarmo.malmi@mangrove.fi 050 361 4980
Tom Thusberg

Tom Thusberg

Hankintainsinööri

tom.thusberg@mangrove.fi 040 016 8513
Marko Viljanen

Marko Viljanen

Hankintainsinööri

marko.viljanen@mangrove.fi 044 987 2763

Suunnittelu

Ari Hannonen

Ari Hannonen

Suunnittelujohtaja

ari.hannonen@mangrove.fi 046 922 8895
Mika Koskinen

Mika Koskinen

Projektipäällikkö

mika.koskinen@mangrove.fi 040 015 0941
Toni Saarinen

Toni Saarinen

Projekti-insinööri

toni.saarinen@mangrove.fi 040 013 7290

Talous ja hallinto

Venla Vuorinen

Venla Vuorinen

Talousjohtaja

venla.vuorinen@mangrove.fi 050 407 0056
Anne Nurmisuo

Anne Nurmisuo

Talousassistentti

anne.nurmisuo@mangrove.fi 050 471 7597
Nina Suvanto

Nina Suvanto

Asiakas- ja hallintokoordinaattori

Vuokrahallinto

nina.suvanto@mangrove.fi 040 022 5209
Stina Seitsonen

Stina Seitsonen

Assistant Controller

stina.seitsonen@mangrove.fi 040 015 1243
Atte Ahlfors

Atte Ahlfors

Talousassistentti

atte.ahlfors@mangrove.fi 040 016 7160

Yrityksen johto

Antti Lundstedt

Antti Lundstedt

Toimitusjohtaja

antti.lundstedt@mangrove.fi 050 572 5200
Timo Lundstedt

Timo Lundstedt

Hallituksen puheenjohtaja

Mangrove Rakennuttaja Oy

Sami Lehto

Sami Lehto

Toimitusjohtaja

sami.lehto@mangrove.fi 040 582 4182
Joni Kivistö

Joni Kivistö

projektipäällikkö

joni.kivisto@mangrove.fi 050 390 1442
Heikki Niemelä

Heikki Niemelä

Rakennuttaja-asiamies

heikki.niemela@mangrove.fi 040 590 0839

Mangrove Asumisoikeus Oy

Sami Lehto

Sami Lehto

Toimitusjohtaja

sami.lehto@mangrove.fi 040 582 4182
Leena Peltola

Leena Peltola

Myynti- ja hallintopäällikkö

leena.peltola@mangrove.fi 040 055 0185

Anna meille palautetta

Takuukorjaus­pyynnöt

Tilaauutiskirje

Liity uutiskirjelistalle

Saat ensimmäisenä tiedon uusista kohteistamme.

Täytä tiedot ja tilaa uutiskirje

Seuraa meitä
sosiaalisessa mediassa

Tiedät mitä tapahtuu.