Mangrove

Yhteystiedot

Asuntomyynti

Varsinais-Suomi
Uusimaa
Pirkanmaa


Bravo Kiinteistönvälitys
Kristiinankatu 2 B A 2
20100 Turku

Petri Ingman
050 343 4877
petri.ingman@bravo.fi

Jaakko Kaitanen
044 502 3569
jaakko.kaitanen@bravo.fi

Rauma

SP-Koti
Raumanmeren Kiinteistövälitys Oy
Yhteystiedot

 

Mangrove Vuokra Oy

Mangrove Vuokra Oy
Ruukinkatu 2-4
20540 TURKU
vuokraus@mangrove.fi

Nina Suvanto
040 022 5209
Arkisin klo 9–16

Mangrove Oy

Ruukinkatu 2-4
20540 Turku
toimisto@mangrove.fi

Y-tunnus 0995025-6

Asiakaspalvelu
050 471 7597
asiakaspalvelu@mangrove.fi
Arkisin klo 9–15.30

Asiakaskokemus

Kaija-Liisa Loisa

Kaija-Liisa Loisa

Asiakaskokemuspäällikkö

Myynti, markkinointi ja viestintä

kaija-liisa.loisa@mangrove.fi 040 543 2423
Jani Laine

Jani Laine

Projektipäällikkö

Asiakaskohtaiset muutokset ja projektit

jani.laine@mangrove.fi 044 356 3269
Emmi Kukkonen

Emmi Kukkonen

Asiakaspalveluinsinööri

Asiakaskohtaiset muutokset

emmi.kukkonen@mangrove.fi 050 518 8371
Laura Nokelainen

Laura Nokelainen

Työnjohtaja

Vuosikorjaukset ja takuuasiat

laura.nokelainen@mangrove.fi ‭050 472 8819

Takuukorjauspyynnöt

Tuotanto

Tapani Elo

Tapani Elo

Rakennuspäällikkö

tapani.elo@mangrove.fi 050 527 2981
Tarmo Malmi

Tarmo Malmi

Hankintainsinööri

tarmo.malmi@mangrove.fi 050 361 4980
Anni Leskinen

Anni Leskinen

Materiaaliostaja

anni.leskinen@mangrove.fi 040 015 2554

Suunnittelu

Ari Hannonen

Ari Hannonen

Suunnittelupäällikkö

ari.hannonen@mangrove.fi 046 922 8895

Talous ja hallinto

Venla Vuorela

Venla Vuorela

Business Controller

venla.vuorela@mangrove.fi 050 407 0056
Anne Nurmisuo

Anne Nurmisuo

Talousassistentti

anne.nurmisuo@mangrove.fi 050 471 7597
Nina Suvanto

Nina Suvanto

Asiakas- ja hallintokoordinaattori

Vuokrahallinto

nina.suvanto@mangrove.fi 040 022 5209
Atte Ahlfors

Atte Ahlfors

Talousassistentti

atte.ahlfors@mangrove.fi 040 016 7160

Yrityksen johto

Antti Lundstedt

Antti Lundstedt

Toimitusjohtaja

antti.lundstedt@mangrove.fi 050 572 5200
Timo Lundstedt

Timo Lundstedt

Hallituksen puheenjohtaja

Anna meille palautetta

Takuukorjauspyynnöt

Tilaauutiskirje

Liity uutiskirjelistalle

Saat ensimmäisenä tiedon uusista kohteistamme.

Täytä tiedot ja tilaa uutiskirje

Seuraa meitä
sosiaalisessa mediassa

Tiedät mitä tapahtuu.