Yhteystiedot - Mangrove

Yhteystiedot

Asuntomyynti

Varsinais-Suomi
Pirkanmaa

Petri Ingman
050 343 4877
petri.ingman@bravo.fi

Jaakko Kaitanen
044 502 3569
jaakko.kaitanen@bravo.fi

Mangrove vuokra-asunnot

Tampere

Leena Peltola
0400 550 185
leena.peltola@mangrove.fi
Arkisin klo 9–15.

Rauma ja Uusikaupunki

Arto Felin
050 512 3881
rauma@taloasema.fi

Mangrove Asumisoikeus Oy

Polttimonkatu 4
33210 Tampere
asumisoikeus@mangrove.fi

Toimiston asiakaspalvelu toimii ajanvarauksella. Varaathan ajan etukäteen.

Leena Peltola
0400 550 185
leena.peltola@mangrove.fi
Arkisin klo 9–15.

Mangrove Rakennuttaja Oy

Polttimonkatu 4
33210 Tampere

Mangrove Oy

Ruukinkatu 2-4
20540 Turku
toimisto@mangrove.fi

Y-tunnus 0995025-6

Asiakaspalvelu
050 471 7597
asiakaspalvelu@mangrove.fi
Arkisin klo 9–15.30

Avoin työhakemus
Lähetä avoin työhakemus työnhakusivuiltamme. Emme käsittele sähköpostitse lähetettyjä hakemuksia.

HR ja viestintä

Kaija-Liisa Loisa

Kaija-Liisa Loisa

Johtaja

HR, viestintä ja markkinointi

kaija-liisa.loisa@mangrove.fi 040 543 2423

Tuotanto

Tapani Elo

Tapani Elo

Tekninen johtaja

tapani.elo@mangrove.fi 050 527 2981
Veli-Matti Toivonen

Veli-Matti Toivonen

Työpäällikkö

Varsinais-Suomi

veli-matti.toivonen@mangrove.fi 040 500 8027
Aleksi Varpomaa

Aleksi Varpomaa

Työpäällikkö

Varsinais-Suomi ja Uusimaa

aleksi.varpomaa@mangrove.fi 044 771 1157
Mika Majaniemi

Mika Majaniemi

Työpäällikkö

Pirkanmaa

mika.majaniemi@mangrove.fi 050 591 9110
Tom Thusberg

Tom Thusberg

Hankintainsinööri

tom.thusberg@mangrove.fi 040 016 8513

Suunnittelu

Toni Saarinen

Toni Saarinen

Projektipäällikkö

toni.saarinen@mangrove.fi 040 013 7290

Talous ja hallinto

Johanna Rantala

Johanna Rantala

Kirjanpitäjä, va. talousjohtaja

johanna.rantala@mangrove.fi 040 643 4030
Venla Vuorinen

Venla Vuorinen

Talousjohtaja

Vanhempainvapaalla

Anne Nurmisuo

Anne Nurmisuo

Talousassistentti

anne.nurmisuo@mangrove.fi 050 471 7597
Stina Seitsonen

Stina Seitsonen

Controller

stina.seitsonen@mangrove.fi 040 015 1243

Mangrove Oy

Jouni Hämäläinen

Jouni Hämäläinen

Toimitusjohtaja

jouni.hamalainen@mangrove.fi 040 072 7721
Antti Lundstedt

Antti Lundstedt

Hallituksen puheenjohtaja

antti.lundstedt@mangrove.fi 050 572 5200

Mangrove Rakennuttaja Oy

Sami Lehto

Sami Lehto

Toimitusjohtaja

sami.lehto@mangrove.fi 040 582 4182
Joni Kivistö

Joni Kivistö

rakennuttajapäällikkö

joni.kivisto@mangrove.fi 050 390 1442
Heikki Niemelä

Heikki Niemelä

Rakennuttaja-asiamies

heikki.niemela@mangrove.fi 040 590 0839
Santeri Lehto

Santeri Lehto

Projektipäällikkö

santeri.lehto@mangrove.fi 0400 665 995

Mangrove Asumisoikeus Oy

Heikki Niemelä

Heikki Niemelä

Kiinteistöpäällikkö

Isännöinti

heikki.niemela@mangrove.fi 040 590 0839
Leena Peltola

Leena Peltola

Myynti- ja hallintopäällikkö

Myynti ja vastikevalvonta

leena.peltola@mangrove.fi 0400 550 185
Sami Lehto

Sami Lehto

Toimitusjohtaja

sami.lehto@mangrove.fi 040 582 4182

Mangrove Yhtiöt Oy

Antti Lundstedt

Antti Lundstedt

Toimitusjohtaja

antti.lundstedt@mangrove.fi 050 572 5200
Timo Lundstedt

Timo Lundstedt

Hallituksen puheenjohtaja

Anna meille palautetta

Takuukorjaus­pyynnöt

Tilaauutiskirje

Liity uutiskirjelistalle

Saat ensimmäisenä tiedon uusista kohteistamme.

Täytä tiedot ja tilaa uutiskirje

Seuraa meitä
sosiaalisessa mediassa

Tiedät mitä tapahtuu.